Os 6230 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:16
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.06.2022 o 20:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Lučenec 18:54
Zvolen osobná stanica 20:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lučenec 18:54
Tomášovce 18:59
Podrečany 19:04
Lovinobaňa 19:15
Kriváň 19:38
Stožok 19:53
Pstruša 19:58
Vígľaš 20:02
Zvolen nákladná stanica 20:13
Zvolen osobná stanica 20:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).