Os 6230 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:12
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 20:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Lučenec 18:54
Zvolen osobná stanica 20:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lučenec 18:54
Tomášovce 18:59
Podrečany 19:04
Lovinobaňa 19:15
Kriváň 19:38
Stožok 19:48
Pstruša 19:53
Vígľaš 19:57
Zvolen nákladná stanica 20:08
Zvolen osobná stanica 20:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).