Os 6229 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lučenec
Vlak prišiel do stanice o 19:34
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 19:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 18:20
Lučenec 19:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 18:20
Zvolen nákladná stanica 18:23
Výhybňa Slatinka 18:29
Vígľaš 18:38
Pstruša 18:42
Stožok 18:47
Kriváň 18:56
Lovinobaňa 19:14
Podrečany 19:20
Tomášovce 19:25
Lučenec 19:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).