Os 6229 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lučenec
Vlak prišiel do stanice o 19:33
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 20:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 18:20
Lučenec 19:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 18:20
Zvolen nákladná stanica 18:23
Výhybňa Slatinka 18:29
Vígľaš 18:39
Pstruša 18:42
Stožok 18:47
Kriváň 18:57
Lovinobaňa 19:14
Podrečany 19:21
Tomášovce 19:25
Lučenec 19:30

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.