Os 6227 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 18:56
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 18:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 17:28
Fiľakovo 18:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 17:28
Zvolen nákladná stanica 17:32
Výhybňa Slatinka 17:37
Vígľaš 17:42
Pstruša 17:46
Stožok 17:50
Kriváň 17:58
Lovinobaňa 18:17
Podrečany 18:23
Tomášovce 18:28
Lučenec 18:35
Výhybňa Holiša 18:40
Prša 18:45
Fiľakovo 18:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).