Os 6226 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Výh. Holiša
Vlak prešiel stanicou o 17:35
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 17:10
Zvolen osobná stanica 18:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 17:10
Prša 17:17
Lučenec 17:28
Tomášovce 17:33
Podrečany 17:38
Lovinobaňa 17:45
Kriváň 18:04
Stožok 18:12
Pstruša 18:17
Vígľaš 18:20
Výhybňa Slatinka 18:26
Zvolen nákladná stanica 18:32
Zvolen osobná stanica 18:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).