Os 6225 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lučenec
Vlak prišiel do stanice o 17:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 17:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 16:30
Lučenec 17:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 16:30
Zvolen nákladná stanica 16:34
Výhybňa Slatinka 16:40
Vígľaš 16:46
Pstruša 16:49
Stožok 16:54
Kriváň 17:03
Lovinobaňa 17:19
Podrečany 17:26
Tomášovce 17:36
Lučenec 17:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).