Os 6224 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:54
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.07.2022 o 17:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 16:16
Zvolen osobná stanica 17:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 16:16
Prša 16:22
Lučenec 16:34
Tomášovce 16:39
Podrečany 16:44
Lovinobaňa 16:50
Kriváň 17:08
Stožok 17:15
Pstruša 17:27
Vígľaš 17:30
Výhybňa Slatinka 17:35
Zvolen nákladná stanica 17:42
Zvolen osobná stanica 17:45

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).