Os 6224 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:55
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 17:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 16:16
Zvolen osobná stanica 17:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 16:16
Prša 16:23
Výhybňa Holiša 16:28
Lučenec 16:33
Tomášovce 16:38
Podrečany 16:43
Lovinobaňa 16:50
Kriváň 17:09
Stožok 17:17
Pstruša 17:21
Vígľaš 17:25
Výhybňa Slatinka 17:31
Zvolen nákladná stanica 17:37
Zvolen osobná stanica 17:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).