Os 6223 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 17:01
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 17:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 15:25
Fiľakovo 16:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 15:25
Zvolen nákladná stanica 15:29
Výhybňa Slatinka 15:34
Vígľaš 15:40
Pstruša 15:43
Stožok 15:48
Kriváň 15:58
Lovinobaňa 16:16
Podrečany 16:23
Tomášovce 16:27
Lučenec 16:35
Výhybňa Holiša 16:40
Prša 16:45
Fiľakovo 16:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).