Os 6222 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 15:10
Zvolen osobná stanica 16:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 15:10
Prša 15:17
Lučenec 15:28
Tomášovce 15:33
Podrečany 15:38
Lovinobaňa 15:45
Kriváň 16:05
Kriváň 16:07
Stožok 16:16
Pstruša 16:21
Vígľaš 16:25
Zvolen nákladná stanica 16:37
Zvolen osobná stanica 16:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).