Os 6221 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 16:00
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 14:24
Fiľakovo 16:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 14:24
Zvolen nákladná stanica 14:27
Výhybňa Slatinka 14:33
Vígľaš 14:38
Pstruša 14:42
Stožok 14:46
Kriváň 14:54
Lovinobaňa 15:10
Podrečany 15:17
Tomášovce 15:21
Lučenec 15:35
Výhybňa Holiša 15:40
Prša 15:52
Fiľakovo 16:00

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).