Os 6220 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen nákladná stanica
Vlak odišiel zo stanice o 15:51
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 14:16
Zvolen osobná stanica 15:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 14:16
Prša 14:23
Výhybňa Holiša 14:28
Lučenec 14:33
Tomášovce 14:38
Podrečany 14:43
Lovinobaňa 14:50
Kriváň 15:09
Stožok 15:17
Pstruša 15:21
Vígľaš 15:25
Zvolen nákladná stanica 15:37
Zvolen osobná stanica 15:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).