Os 6220 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:42
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.06.2021 o 16:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 14:10
Zvolen osobná stanica 15:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 14:10
Prša 14:17
Výhybňa Holiša 14:22
Lučenec 14:28
Tomášovce 14:33
Podrečany 14:38
Lovinobaňa 14:45
Kriváň 15:04
Stožok 15:12
Pstruša 15:17
Vígľaš 15:25
Výhybňa Slatinka 15:31
Zvolen nákladná stanica 15:37
Zvolen osobná stanica 15:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).