Os 6219 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak v stanici o 14:57
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 13:25
Fiľakovo 14:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 13:25
Zvolen nákladná stanica 13:28
Výhybňa Slatinka 13:34
Vígľaš 13:39
Pstruša 13:43
Stožok 13:47
Kriváň 13:55
Lovinobaňa 14:11
Podrečany 14:18
Tomášovce 14:22
Lučenec 14:35
Výhybňa Holiša 14:40
Prša 14:45
Fiľakovo 14:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).