Os 6219 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 14:56
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 14:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 13:24
Fiľakovo 14:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 13:24
Zvolen nákladná stanica 13:27
Výhybňa Slatinka 13:33
Vígľaš 13:38
Pstruša 13:42
Stožok 13:46
Kriváň 13:54
Lovinobaňa 14:10
Podrečany 14:17
Tomášovce 14:21
Lučenec 14:26
Lučenec 14:35
Prša 14:45
Fiľakovo 14:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).