Os 6215 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 13:00
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 13:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 11:25
Fiľakovo 12:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 11:25
Zvolen nákladná stanica 11:29
Výhybňa Slatinka 11:34
Vígľaš 11:40
Vígľaš 11:40
Pstruša 11:43
Stožok 11:48
Stožok 11:48
Kriváň 11:58
Kriváň 11:58
Lovinobaňa 12:17
Podrečany 12:23
Tomášovce 12:28
Lučenec 12:35
Výhybňa Holiša 12:40
Prša 12:45
Fiľakovo 12:52

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.