Os 6215 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 12:54
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 12:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 11:25
Fiľakovo 12:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 11:25
Zvolen nákladná stanica 11:29
Výhybňa Slatinka 11:34
Vígľaš 11:40
Pstruša 11:43
Stožok 11:48
Kriváň 11:58
Lovinobaňa 12:17
Podrečany 12:23
Tomášovce 12:28
Lučenec 12:35
Prša 12:45
Fiľakovo 12:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).