Os 6214 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:41
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Lučenec 11:28
Zvolen osobná stanica 12:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lučenec 11:28
Tomášovce 11:34
Tomášovce 11:34
Podrečany 11:38
Lovinobaňa 11:45
Lovinobaňa 11:45
Kriváň 12:04
Stožok 12:12
Pstruša 12:16
Vígľaš 12:20
Zvolen nákladná stanica 12:31
Zvolen osobná stanica 12:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).