Os 6214 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:35
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 12:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Lučenec 11:28
Zvolen osobná stanica 12:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lučenec 11:28
Tomášovce 11:33
Tomášovce 11:33
Podrečany 11:38
Lovinobaňa 11:45
Kriváň 12:03
Kriváň 12:04
Stožok 12:11
Pstruša 12:16
Vígľaš 12:19
Výhybňa Slatinka 12:25
Zvolen nákladná stanica 12:31
Zvolen osobná stanica 12:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).