Os 6211 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak v stanici o 11:41
Meškanie 56 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:48 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 09:24
Fiľakovo 10:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 09:24
Zvolen nákladná stanica 09:28
Zvolen nákladná stanica 09:28
Výhybňa Slatinka 09:33
Vígľaš 09:39
Pstruša 09:42
Stožok 09:47
Stožok 09:47
Kriváň 09:57
Kriváň 09:57
Lovinobaňa 10:16
Podrečany 10:22
Tomášovce 10:27
Lučenec 10:32
Lučenec 10:35
Prša 10:45
Fiľakovo 10:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).