Os 6211 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 11:10
Meškanie 18 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 09:25
Fiľakovo 10:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 09:25
Zvolen nákladná stanica 09:29
Výhybňa Slatinka 09:34
Vígľaš 09:40
Vígľaš 09:40
Pstruša 09:43
Stožok 09:48
Kriváň 09:58
Kriváň 09:58
Lovinobaňa 10:17
Podrečany 10:23
Tomášovce 10:28
Lučenec 10:35
Výhybňa Holiša 10:40
Prša 10:45
Fiľakovo 10:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).