Os 6210 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 09:10
Zvolen osobná stanica 10:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 09:10
Prša 09:17
Lučenec 09:28
Lučenec 09:28
Tomášovce 09:33
Podrečany 09:38
Lovinobaňa 09:45
Kriváň 10:05
Kriváň 10:07
Stožok 10:16
Pstruša 10:21
Vígľaš 10:25
Zvolen nákladná stanica 10:36
Zvolen nákladná stanica 10:37
Zvolen osobná stanica 10:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).