Os 6207 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 09:01
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 07:25
Fiľakovo 08:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 07:25
Zvolen nákladná stanica 07:29
Vígľaš 07:40
Pstruša 07:43
Stožok 07:48
Kriváň 07:58
Lovinobaňa 08:17
Podrečany 08:23
Tomášovce 08:28
Lučenec 08:35
Prša 08:45
Fiľakovo 08:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).