Os 6207 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 08:53
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 07:24
Fiľakovo 08:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 07:24
Zvolen nákladná stanica 07:28
Výhybňa Slatinka 07:33
Vígľaš 07:39
Pstruša 07:42
Stožok 07:47
Kriváň 07:57
Lovinobaňa 08:16
Podrečany 08:22
Tomášovce 08:27
Lučenec 08:32
Lučenec 08:35
Prša 08:45
Fiľakovo 08:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).