Os 6205 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 08:18
Meškanie 39 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 06:17
Fiľakovo 07:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 06:17
Zvolen nákladná stanica 06:20
Výhybňa Slatinka 06:26
Vígľaš 06:31
Pstruša 06:34
Stožok 06:39
Kriváň 06:47
Lovinobaňa 07:04
Podrečany 07:11
Tomášovce 07:15
Lučenec 07:22
Výhybňa Holiša 07:27
Prša 07:32
Fiľakovo 07:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).