Os 6203 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 07:01
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 07:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 05:29
Fiľakovo 06:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 05:29
Zvolen nákladná stanica 05:32
Výhybňa Slatinka 05:38
Vígľaš 05:44
Pstruša 05:47
Stožok 05:52
Kriváň 06:02
Lovinobaňa 06:21
Podrečany 06:28
Tomášovce 06:33
Lučenec 06:39
Výhybňa Holiša 06:44
Prša 06:49
Fiľakovo 06:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).