Os 6202 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen nákladná stanica
Vlak odišiel zo stanice o 06:27
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 05:04
Zvolen osobná stanica 06:29

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 05:04
Prša 05:11
Lučenec 05:23
Tomášovce 05:28
Podrečany 05:33
Lovinobaňa 05:40
Kriváň 05:59
Stožok 06:06
Pstruša 06:11
Vígľaš 06:15
Výhybňa Slatinka 06:20
Zvolen nákladná stanica 06:26
Zvolen osobná stanica 06:29

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).