Os 6201 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 05:44
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 04:12
Fiľakovo 05:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 04:12
Zvolen nákladná stanica 04:15
Vígľaš 04:27
Pstruša 04:30
Stožok 04:35
Kriváň 04:44
Lovinobaňa 05:03
Podrečany 05:10
Tomášovce 05:15
Lučenec 05:23
Prša 05:34
Fiľakovo 05:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).