Os 6200 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:42
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 05:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 04:06
Zvolen osobná stanica 05:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 04:06
Prša 04:17
Výhybňa Holiša 04:22
Lučenec 04:31
Tomášovce 04:36
Podrečany 04:41
Lovinobaňa 04:48
Kriváň 05:08
Stožok 05:17
Pstruša 05:21
Vígľaš 05:25
Zvolen nákladná stanica 05:37
Zvolen osobná stanica 05:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).