Os 6200 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:44
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Fiľakovo 04:05
Zvolen osobná stanica 05:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 04:05
Prša 04:16
Výhybňa Holiša 04:21
Lučenec 04:26
Tomášovce 04:32
Podrečany 04:37
Lovinobaňa 04:44
Kriváň 05:04
Stožok 05:12
Pstruša 05:17
Vígľaš 05:25
Zvolen nákladná stanica 05:37
Zvolen osobná stanica 05:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).