Os 6029 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:54
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 20:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Šahy 19:00
Zvolen osobná stanica 20:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šahy 19:00
Dudince 19:19
Hontianske Tesáre 19:28
Hontianske Nemce 19:41
Krupina 20:00
Sása-Pliešovce 20:19
Dobrá Niva 20:29
Zvolen osobná stanica 20:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).