Os 5701 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:52
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 04:07
Zvolen osobná stanica 05:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 04:07
Veľké Kozmálovce 04:16
Kozárovce 04:22
Hronský Beňadik 04:37
Nová Baňa 04:50
Žarnovica 05:05
Hliník nad Hronom 05:14
Žiar nad Hronom 05:23
Hronská Dúbrava 05:36
Zvolen osobná stanica 05:45

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).