Os 5521 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 15:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2022 o 15:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Topoľčany 14:08
Prievidza 15:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Topoľčany 14:08
Bošany 14:17
Chynorany 14:32
Žabokreky nad Nitrou 14:36
Veľké Bielice 14:41
Veľké Uherce 14:59
Oslany 15:04
Bystričany 15:08
Zemianske Kostoľany 15:12
Nováky 15:18
Prievidza 15:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).