Os 5501 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 05:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Topoľčany 03:47
Prievidza 05:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Topoľčany 03:47
Bošany 03:56
Chynorany 04:01
Žabokreky nad Nitrou 04:05
Veľké Bielice 04:10
Veľké Uherce 04:19
Oslany 04:33
Bystričany 04:37
Zemianske Kostoľany 04:52
Nováky 04:58
Prievidza 05:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).