Os 5380 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 14:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 14:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 13:37
Topoľčany 14:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 13:37
Trenčianska Turná 13:45
Mníchova Lehota 13:59
Bánovce nad Bebravou 14:24
Rybany 14:31
Chynorany 14:42
Bošany 14:47
Topoľčany 14:56

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.