Os 5328 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 19:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 19:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 17:40
Topoľčany 19:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 17:40
Trenčianska Turná 17:48
Mníchova Lehota 18:15
Bánovce nad Bebravou 18:40
Rybany 18:48
Chynorany 19:04
Bošany 19:09
Topoľčany 19:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).