Os 5281 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 20:49
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 13.06.2021 o 20:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 18:54
Levice 20:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 18:54
Bánov 19:01
Úľany nad Žitavou 19:53
Hul 19:57
Podhájska 20:06
Beša 20:15
Výhybňa Pial 20:26
Lok 20:33
Kalná nad Hronom 20:37
Levice 20:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).