Os 5231 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak v stanici o 22:35
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 22:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 18:54
Levice 20:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 18:54
Bánov 19:01
Úľany nad Žitavou 19:42
Hul 19:46
Podhájska 19:55
Beša 20:04
Výhybňa Pial 20:11
Lok 20:23
Kalná nad Hronom 20:29
Levice 20:36

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.