Os 5227 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kalná nad Hronom
Vlak v stanici o 19:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 19:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 16:54
Levice 18:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 16:54
Bánov 17:01
Úľany nad Žitavou 17:23
Hul 17:27
Podhájska 17:36
Beša 17:44
Výhybňa Pial 17:51
Lok 17:57
Kalná nad Hronom 18:01
Levice 18:08
Šurany 18:14

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.