Os 5227 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 18:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 18:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 16:54
Levice 18:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 16:54
Bánov 17:01
Úľany nad Žitavou 17:23
Hul 17:27
Podhájska 17:36
Beša 17:44
Výhybňa Pial 17:51
Lok 17:57
Kalná nad Hronom 18:01
Levice 18:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).