Os 5225 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 17:13
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 17:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 15:54
Levice 17:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 15:54
Bánov 16:01
Úľany nad Žitavou 16:22
Hul 16:26
Podhájska 16:37
Beša 16:45
Výhybňa Pial 16:52
Lok 16:58
Kalná nad Hronom 17:03
Levice 17:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).