Os 5222 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 15:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.07.2022 o 15:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 14:45
Nové Zámky 16:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 14:45
Kalná nad Hronom 14:52
Lok 14:57
Beša 15:10
Podhájska 15:18
Podhájska 15:26
Hul 15:41
Úľany nad Žitavou 15:45
Šurany 15:45
Šurany 15:52
Bánov 15:56
Nové Zámky 16:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).