Os 5220 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 15:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 17:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 13:33
Nové Zámky 15:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 13:33
Kalná nad Hronom 13:43
Lok 13:47
Výhybňa Pial 13:52
Beša 13:59
Podhájska 14:13
Hul 14:21
Úľany nad Žitavou 14:25
Šurany 14:53
Bánov 15:02
Nové Zámky 15:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).