Os 5219 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 14:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 14:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 12:54
Levice 14:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 12:54
Bánov 13:01
Šurany 13:05
Úľany nad Žitavou 13:36
Úľany nad Žitavou 13:36
Hul 13:40
Podhájska 13:48
Beša 14:00
Výhybňa Pial 14:05
Lok 14:11
Kalná nad Hronom 14:19
Levice 14:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).