Os 5205 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 07:20
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 23.07.2021 o 07:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:47
Levice 07:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:47
Bánov 05:54
Úľany nad Žitavou 06:17
Hul 06:25
Podhájska 06:37
Beša 06:45
Výhybňa Pial 06:52
Lok 06:58
Kalná nad Hronom 07:06
Levice 07:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).