Os 5204 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 06:51
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:54 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nová Baňa 05:00
Nové Zámky 06:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nová Baňa 05:00
Hronský Beňadik 05:12
Kozárovce 05:21
Veľké Kozmálovce 05:27
Levice 05:39
Levice 05:39
Kalná nad Hronom 05:45
Lok 05:53
Výhybňa Pial 05:59
Beša 06:07
Podhájska 06:16
Hul 06:24
Úľany nad Žitavou 06:28
Šurany 06:40
Bánov 06:44
Nové Zámky 06:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).