Os 5203 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 06:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 04:58
Levice 06:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 04:58
Bánov 05:05
Úľany nad Žitavou 05:17
Hul 05:21
Podhájska 05:30
Beša 05:40
Lok 05:53
Kalná nad Hronom 05:58
Levice 06:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).