Os 5202 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 05:45
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 04:31
Nové Zámky 05:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 04:31
Kalná nad Hronom 04:37
Lok 04:42
Beša 04:54
Podhájska 05:03
Hul 05:11
Úľany nad Žitavou 05:18
Šurany 05:34
Šurany 05:34
Bánov 05:38
Nové Zámky 05:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).