Os 5200 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 04:45
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 03:34
Nové Zámky 04:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 03:34
Kalná nad Hronom 03:40
Lok 03:45
Výhybňa Pial 03:50
Beša 03:58
Podhájska 04:07
Hul 04:15
Úľany nad Žitavou 04:19
Šurany 04:29
Bánov 04:34
Nové Zámky 04:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).