Os 5200 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 04:51
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 03:44
Nové Zámky 04:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 03:44
Kalná nad Hronom 03:50
Lok 03:55
Výhybňa Pial 04:00
Beša 04:08
Podhájska 04:17
Hul 04:25
Úľany nad Žitavou 04:29
Šurany 04:40
Bánov 04:44
Nové Zámky 04:51
Palárikovo 06:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).