Os 5131 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 19:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 19:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 18:50
Nitra 19:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 18:50
Brestovany 18:57
Leopoldov 19:07
Leopoldov 19:07
Hlohovec 19:13
Rišňovce 19:22
Alekšince 19:27
Zbehy 19:34
Lužianky 19:45
Nitra 19:56

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.