Os 5128 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 18:51
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 18:04
Trnava 19:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 18:04
Lužianky 18:16
Zbehy 18:23
Alekšince 18:30
Rišňovce 18:34
Hlohovec 18:43
Leopoldov 18:49
Leopoldov 18:55
Brestovany 19:01
Trnava 19:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).