Os 5127 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 17:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.07.2022 o 17:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 16:50
Nitra 17:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 16:50
Brestovany 16:57
Leopoldov 17:07
Leopoldov 17:07
Hlohovec 17:13
Rišňovce 17:22
Alekšince 17:27
Zbehy 17:34
Lužianky 17:45
Nitra 17:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).