Os 5124 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 16:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.07.2022 o 16:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 16:04
Trnava 17:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 16:04
Lužianky 16:14
Lužianky 16:14
Zbehy 16:21
Alekšince 16:32
Rišňovce 16:36
Hlohovec 16:45
Leopoldov 16:52
Leopoldov 16:55
Brestovany 17:01
Trnava 17:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).