Os 5123 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 15:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 14:50
Nitra 15:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 14:50
Brestovany 14:57
Leopoldov 15:07
Leopoldov 15:07
Hlohovec 15:12
Hlohovec 15:13
Rišňovce 15:22
Alekšince 15:27
Zbehy 15:34
Lužianky 15:41
Lužianky 15:45
Nitra 15:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).