Os 5120 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 14:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.01.2022 o 14:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 14:04
Trnava 15:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 14:04
Lužianky 14:14
Zbehy 14:21
Alekšince 14:32
Rišňovce 14:36
Hlohovec 14:45
Leopoldov 14:52
Leopoldov 14:55
Brestovany 15:01
Trnava 15:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).