Os 5119 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Rišňovce
Vlak prišiel do stanice o 13:22
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 12:50
Nitra 13:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 12:50
Brestovany 12:57
Leopoldov 13:07
Leopoldov 13:07
Hlohovec 13:13
Rišňovce 13:22
Alekšince 13:27
Zbehy 13:34
Lužianky 13:45
Nitra 13:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).