Os 5115 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 11:59
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 10:50
Nitra 11:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 10:50
Brestovany 10:57
Leopoldov 11:07
Leopoldov 11:07
Hlohovec 11:13
Hlohovec 11:13
Rišňovce 11:22
Alekšince 11:27
Zbehy 11:34
Lužianky 11:45
Nitra 11:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).