Os 5111 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 09:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 08:50
Nitra 09:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 08:50
Brestovany 08:57
Leopoldov 09:07
Leopoldov 09:07
Hlohovec 09:13
Hlohovec 09:13
Rišňovce 09:22
Alekšince 09:27
Zbehy 09:34
Lužianky 09:45
Nitra 09:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).