Os 5108 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 08:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 08:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nitra 08:04
Trnava 09:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nitra 08:04
Lužianky 08:14
Zbehy 08:21
Alekšince 08:32
Rišňovce 08:36
Hlohovec 08:44
Hlohovec 08:45
Leopoldov 08:52
Leopoldov 08:55
Brestovany 09:01
Trnava 09:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).