Os 5108 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 08:34
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 06:28
Leopoldov 08:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 06:28
Bánov 06:35
Šurany 06:40
Komjatice 06:55
Ivanka pri Nitre 07:08
Nitra 07:33
Lužianky 07:44
Zbehy 08:07
Alekšince 08:14
Rišňovce 08:18
Hlohovec 08:27
Leopoldov 08:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).