Os 5107 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 07:34
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 06:24
Nitra 07:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 06:24
Brestovany 06:31
Leopoldov 06:38
Leopoldov 06:38
Hlohovec 06:50
Rišňovce 06:59
Alekšince 07:03
Zbehy 07:10
Lužianky 07:22
Nitra 07:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).